ALDOTRADE hroty ochranné proti holubům 50x10cm, 40 hrotů PH/nerezOchranné hroty proti ptactvu o rozměru 50x10cm se 40-ti hroty. Spodní plastové uchycení: 2,3cm.

Zabraňují dosedání ptákům na římsy, parapety, okapy atd.
 
Hroty jsou vhodné i proti jinému ptactvu např. vlaštovky, sýkorky, atd.
KódDodáníCena vč. DPHKusů
g120002skladem47 Kč

Garantujeme expedici do 24 hodin od objednání.

Montáž hrotů proti ptákům
Správně nainstalovaný hrotový systém proti ptákům umožňuje se úplně zbavit ptáků z míst, kde je jejich přítomnost nežádoucí. Jak správně nainstalovat hroty proti ptákům?
Příprava k montáži
K montáži hrotů proti ptákům budeme potřebovat následující nářadí: pistoli na vytlačení lepidla z kartuše, nůž-ořezávač, špachtli, drátěný kartáč a hadřík.
 
Doporučené osobní ochranné pomůcky: ochranné rukavice a ochranné brýle.
 
Montáž hrotů proti ptákům na rovném povrchu
1. Důkladné očištění povrchu 
 
Před samotnou montáží hrotů je potřeba důkladně očistit povrch pomocí drátěného kartáče, špachtle, případně hadříkem (nenatřený) povrch je potřeba odmastit vhodným rozpouštědlem. Betonový povrch se v případe potřeby může natírat základním nátěrem. 
 
 
2. Modul je možné v případě potřeby zlomit nebo odřezat na menší kus.  
 
3. Nanesení lepidla na spodní část modulu
 
Naneseme lepidlo Mamut glue ze spodní části modulu – optimální tloušťka vrstvy lepidla je kolem 5 mm (pro tento účel použijeme pistoli na lepidlo). Průměrná spotřeba lepidla je okolo 300 ml na 10 metrů délky. Na dřevěný povrch se dají hroty přichytit šrouby. 
 
 
4. Lepení na podklad
 
Lepíme na podklad a silně přitlačíme (buď rukou, nebo špachtlí). Při lepení dalších modulů je potřeba zachovat dilatační mezeru 2-5 mm. Hroty proti ptákům je potřeba lepit na suchý podklad. Minimální teplota okolí pro lepení hrotů je + 5 °C.
 
 
Montáž hrotů proti ptákům na oblém povrchu

 

Kvůli eliminaci pnutí polykarbonátové základny je nutné její rozdělení na několik menších kusů. Základna má každých 50 mm zářezy, které ulehčují její zlomení na menší kusy. Tyto menší kusy je následně možné lepit na povrch ve tvaru oblouku, polooblouku, nebo kruhu.
Tisk